BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 7884650
nr 788 4650
Kandelabrar
Ett par, silver (800) Spanien, höjd: 25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:13:27
2.200 kr
2.000 kr